Про нас

Ласкаво просимо до інтернет-магазину розсадника гейхер!

Вітаємо Вас на сайті нашого розсадника, шановні поціновувачи гейхер та інших багаторічників!

Наш розсадник гейхер та інших декоративних багаторічних рослин знаходиться у Черкаській області.

В інтернет-магазині нашого розсадника садових рослин ви маєте змогу:

– купити гейхери та гейхерелли – одні з найкращих тінелюбивих багаторічників, які використовують любителі та садові декоратори на напівзатінених ділянках у рокаріях та альпінаріях, на клумбах, доріжках, що ведуть до будинку.

– купити декоративні листяні чагарники, такі як:

– купити барбарис тунберга – високодекоративний та невибагливий чагарник, посухостійкий, не вимогливий до ґрунтових умов, що широко застосовується в живоплотах, садах та парках, бордюрних, групових та одиночних посадках.

– купити гортензію метельчату – вражаючий квітучий чагарник у саду з тривалим періодом декоративності, гарною морозостійкістю та опірністю шкідникам

– купити спірею, півонії, хосту

– купити хвойні вічнозелені карликові ялинку, тую, сосну. Вони будуть радувати вас довгі роки взимку та влітку. Колекціонери створюють з карликових хвойних найгарніші сади на невеликій площі.

– купити очитки та седуми – невибагливі ґрунтопокривні рослини. Очитки або седуми – великі квітучі багаторічники для сонячних місць із тривалим періодом декоративності.

Ми дуже відповідально підходимо до питань вирощування та пакування. На сайті викладаємо власні фотографії та описи сортів, складені на основі наших вражень, ведемо блог зі спостереженнями та порадами щодо вирощування на нашій сторінці у Фейсбук.
За бажанням можемо зробити фотографію конкретного замовлення.

Молоді гейхери у нас в розпліднику можна купити в горщиках р9 (9см) або С1-1,5. Висаджувати рослини із закритою кореневою системою можна з весни і до заморозків.

Будемо раді відповісти на всі ваші запитання! Наш розсадник гейхер працює цілий рік.

З найкращими побажаннями,

Валентина та Віктор

All search results